Mouse X Position
Mouse Y Position
Teos'tan Haberler

TEOS MARİNA 2017 MAVİ BAYRAK ÖDÜLÜNÜ ALDI

2012 yılından bu yana çevreci ve doğaya saygılı olduğunu belgeleyen, Mavi Bayrak ödüllü Teos Marina, 2017 yılında da ödül alarak, Türkiye’de 22, İzmir’de ise 3 Mavi Bayraklı marinadan biri oldu.

İzmir’in Seferihisar ilçesindeki Doğanbey Mavi Bayraklı Halk Plajı olan Havacılar Sitesi sahilinde düzenlenen 2017 mavi bayrak teslim töreninde,  Teos Marina Genel Müdürü Faruk Günlü’ye Mavi Bayrak ve sertifikasını, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ile Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) Kuzey Ege İlleri Koordinatörü Doğan Karataş verdi.

Seferihisar’ın Mavi Bayrak gururu

Bu yıl Türkiye’de 454 plaj, 22 marina ve 13 yatta Mavi Bayrak dalgalanacak. İzmir’de ise 51 plaj, 3 marina ve 1 yatta Mavi Bayrak dalgalanacak. Mavi Bayraklı Plaj sayısı 10’a ulaşan Seferihisar, “En çok mavi bayraklı halk plajı olan ilçe” unvanının da sahibi oldu.

Törende konuşan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; “Mavi Bayrak, peşinden tutkuyla koştuğumuz ve gerekli kriterleri yerine getirerek sayısını arttırmaya çalıştığımız bir proje bizim için. Mavi bayraklı plaj sağlık, güvenlik, temizlik kriterleriyle bir kalite standardı. Türkiye’nin hiçbir yerinde bu kadar çok mavi bayraklı plaj, belediye tarafından ücretsiz olarak işletilmiyor. Burada gördüğünüz halk plajı, şezlongu, wc’si, cankurtaranı, güvenliği ve tüm standartlarıyla ücretsiz olarak halkımızın kullanımına sunulmuş durumda. Tüm vatandaşlarımıza bu kalite standardını korumaya ve bu güzelliklere sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Mavi Bayrak Kuzey Ege Koordinatörü Doğan Karataş ise; “Artık Seferihisar’da mavi bayrak töreni bir klasik haline geldi. Başkanımız Tunç Soyer’e ve Teos Marina’ya bu sürekliliği sağladığı için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Teos Marina’dan yüz güldüren kampanyalar: 3 kal 2 öde, %40 indirimli kışlama fırsatı, sabit kur avantajı
TEOS MARİNA’DA PERŞEMBE KONSERLERİ BAŞLIYOR