Mouse X Position
Mouse Y Position
Kampanyalar

TEOS MARİNA’DAN BÜYÜK TEKNELERE KÜÇÜK FİYATLAR

Teos Marina, yeni kampanya kapsamında büyüklüğü 100 metrekare üzerinde olan teknelerin yıllık sözleşmesine 3 ay hediye, 150 metrekare üzerinde olan teknelerin yıllık sözleşmesine 6 ay hediye süre veriyor.

Kampanya kapsamında, 100 m2 ile 150 m2 arasında olan teknelere özel yıllık sözleşme yenileme ya da yeni sözleşmelerde 90 gün, yani 3 ay hediye; 150 m2 ve üzeri olan teknelere özel yıllık sözleşme yenileme ya da yeni sözleşmelerde ise 180 gün yani 6 ay hediye süre uygulanacak.

Doluluğumuz sebebiyle sınırlı sayıda bağlama yerimiz bulunduğundan, 15 Eylül – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen tekne sahiplerinin Teos Marina Önbüro ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

3 KAL 2 ÖDE VE %40 İNDİRİMLİ KIŞLAMA

Teos Marina’ya gelip de Sığacık’ın huzuruna doyamayan yatçılara özel, Teos Marina’da “3 gün kal 2 gün öde” kampanyası uygulanmaya devam ediliyor. Yatçı gezginler Sığacık’ın keyfini doya doya yaşasın, bölgeyi daha iyi tanısın diye kısa süreli konaklamalarda 2017 yılı sonuna kadar bölgeyi keşfetmek isteyen yatçılar, 3 gün konaklayıp 2 gün ücreti ödüyorlar.

Yaz ayları boyunca denizde olup kış gelince güvenli bir limana bağlanmak isteyenler için, Teos Marina’da %40 indirimli denizde ya da karada kışlama kampanyası uygulanıyor. Kampanya kapsamında 1 Ekim 2017 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında en az 90 gün ve üzerinde yapılan denizde veya kara konaklamaları %40 indirimli olacak. Güvenli bir kış geçirmek isteyen tekne sahipleri, Teos Marina’da hem ekonomik hem de huzurlu 3000 yıllık tarihi bir limana bağlanmış olacak.

YILLIK SÖZLEŞMEYE 30 GÜN HEDİYE VE 6 TAKSİT

Ayrıca 100 metrekare altı teknelerde yıllık yeni konaklama sözleşmesi yapana ya da yıllık sözleşmesini yenileyene, 30 gün ücretsiz hediye ve kredi kartına 6 aya kadar taksit uygulaması devam ediyor. Erken ödeme yapıldığında %5 indirim; erken ödeme indiriminden faydalanmak istemeyenlere Bonus kartlarına 5, Worldcard kartlarına 6 taksitle ödeme imkânı sunuluyor.

Teos Marina müdavimleri yine avantajlı oluyor. Sadakat programı ile Teos Marina’da yıllık sözleşmesi olan tekne sahiplerine konakladıkları her yıl için %2 indirim katlanarak artıyor. Tüm hizmetlerde ve tüm ödemelerde 30 Eylül’e kadar sabit kur 1 Euro=3,6 TL olarak uygulanıyor.

TUNA MASTERS TEOS HEYECANI BAŞLADI
İş adamları Teos’ta yarışıyor

Bir cevap yazın