Mouse X Position
Mouse Y Position
Kampanyalar

Teos Marina’dan yüz güldüren kampanyalar: 3 kal 2 öde, %40 indirimli kışlama fırsatı, sabit kur avantajı

Teos Marina’ya gelip de Sığacık’ın huzuruna doyamayan yatçılara özel, Teos Marina’da “3 gün kal 2 gün öde” kampanyası uygulanmaya başladı. Yatçı gezginler Sığacık’ın keyfini doya doya yaşasın, bölgeyi daha iyi tanısın diye kısa süreli konaklamalarda 2017 yılı sonuna kadar bölgeyi keşfetmek isteyen yatçılar, 3 gün konaklayıp 2 gün ücreti ödeyecek.

Yaz ayları boyunca denizde olup kış gelince güvenli bir limana bağlanmak isteyenler için, Teos Marina’da %40 indirimli denizde ya da karada kışlama kampanyası uygulanıyor. Kampanya kapsamında 1 Ekim 2017 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında en az 90 gün ve üzerinde yapılan denizde veya kara konaklamaları %40 indirimli olacak. Güvenli bir kış geçirmek isteyen tekne sahipleri, Teos Marina’da hem ekonomik hem de huzurlu 3000 yıllık tarihi bir limana bağlanmış olacak.

Teos Marina, dalgalanan kur nedeniyle mağdur olan tekne sahiplerine 30 Haziran 2017 tarihine kadar 1 Euro = 3,50 TL olarak uyguladığı sabit kur kampanyasını 1 Euro = 3,60 TL olarak revize ederek, 30 Eylül 2017 tarihine kadar uzattı. Tüm hizmetlerde ve tüm ödemelerde 30 Eylül’e kadar sabit kur 1 Euro=3,6 TL olarak uygulanacak.

Yıllık sözleşmeye 30 gün hediye ve 6 taksit

Ayrıca yıllık yeni konaklama sözleşmesi yapana ya da yıllık sözleşmesini yenileyene, 30 gün ücretsiz hediye ve kredi kartına 6 aya kadar taksit uygulaması devam ediyor. Erken ödeme yapıldığında %5 indirim; erken ödeme indiriminden faydalanmak istemeyenlere Bonus kartlarına 5, Worldcard kartlarına 6 taksitle ödeme imkânı sunuluyor.

Teos Marina müdavimleri yine avantajlı olacak. Sadakat programı ile Teos Marina’da yıllık sözleşmesi olan tekne sahiplerine konakladıkları her yıl için %2 indirim katlanarak artacak.

Teos Marina’da sanata ve eğlenceye doyacaksınız!

Teos Marina AVM’de Eylül ortasına kadar her Perşembe 21:30 – 23:00 saatleri arasında farklı bir müzik türü ve farklı sanatçılar sahne alacak. Ücretsiz olacak bu konserler serisi herkesin katılımına açık. Yeni açılan markalarla ve her koridorda sizi karşılayacak sanatın her renginden örneklerle bu yıl Teos Marina’da çok eğleneceksiniz.

Teos Marina Kültür Merkezi’nde Halk eğitim işbirliği ile çeşitli ücretsiz kurslar devam ediyor. Teos Marina Sergi Salonu’nda her hafta yeni bir resim sergisi ziyaretçilerini bekliyor. Teos Marina sizi sanata, eğlenceye ve huzura davet ediyor.

TEOS MARİNA’DA DENİZDE YAKIT TEMİZLEME TATBİKATI
TEOS MARİNA 2017 MAVİ BAYRAK ÖDÜLÜNÜ ALDI

Bir cevap yazın