Mouse X Position
Mouse Y Position
Duyurular

TEOS MARİNA’DA DÖVİZ KURU YÜKSELMİYOR!

Rekor düzeyde yükselerek 4,40 liraları gören Euro döviz kuruna rağmen;  Teos Marina Euro kurunu 3,70 liraya sabitledi. Bugün Dolar 3,78 lira ile Nisan ayından bu yana en yüksek düzeyine çıkarken, Euro da 4,4453 lira ile yeni tarihi rekor düzeye yükseldi. Ancak Teos Marina’da bağlama fiyatları ve diğer hizmetler sabit kur 1 Euro=3,70 TL olarak uygulanıyor.

Liranın yüzde 4.0 dolayında kayıp yaşamasına neden olan sert tırmanışlara rağmen, Teos Marina’da tüm hizmetlerde ve tüm ödemelerde 31 Ekim 2017’ye kadar sabit kur 1 Euro=3,70 TL olarak uygulanacak.

BÜYÜKLERE KÜÇÜK FİYATLAR

Teos Marina, yeni kampanya kapsamında büyüklüğü 100 metrekare üzerinde olan teknelerin yıllık sözleşmesine 3 ay hediye, 150 metrekare üzerinde olan teknelerin yıllık sözleşmesine 6 ay hediye süre veriyor.

Kampanya kapsamında, 100 m2 ile 150 m2 arasında olan teknelere özel yıllık sözleşme yenileme ya da yeni sözleşmelerde 90 gün, yani 3 ay hediye; 150 m2 ve üzeri olan teknelere özel yıllık sözleşme yenileme ya da yeni sözleşmelerde ise 180 gün yani 6 ay hediye süre uygulanacak.

Doluluğumuz sebebiyle sınırlı sayıda bağlama yerimiz bulunduğundan, yılsonuna kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen tekne sahiplerinin Teos Marina Önbüro ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

3 KAL 2 ÖDE VE %40 İNDİRİMLİ KIŞLAMA

Teos Marina’da “3 gün kal 2 gün öde” kampanyası uygulanmaya devam ediliyor. Yatçı gezginler Sığacık’ın keyfini doya doya yaşasın, bölgeyi daha iyi tanısın diye kısa süreli konaklamalarda 2017 yılı sonuna kadar bölgeyi keşfetmek isteyen yatçılar, 3 gün konaklayıp 2 gün ücreti ödüyorlar.

Yaz ayları boyunca denizde olup kış gelince güvenli bir limana bağlanmak isteyenler için, Teos Marina’da %40 indirimli denizde ya da karada kışlama kampanyası uygulanıyor. Kampanya kapsamında 1 Ekim 2017 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında en az 90 gün ve üzerinde yapılan denizde veya kara konaklamaları %40 indirimli olacak. Güvenli bir kış geçirmek isteyen tekne sahipleri, Teos Marina’da hem ekonomik hem de huzurlu 3000 yıllık tarihi bir limana bağlanmış oluyor.

YILLIK SÖZLEŞMEYE 30 GÜN HEDİYE VE 6 TAKSİT

Ayrıca 100 metrekare altı teknelerde yıllık yeni konaklama sözleşmesi yapana ya da yıllık sözleşmesini yenileyene, 30 gün ücretsiz hediye ve kredi kartına 6 aya kadar taksit uygulaması devam ediyor. Erken ödeme yapıldığında %5 indirim; erken ödeme indiriminden faydalanmak istemeyenlere Bonus kartlarına 5, Worldcard kartlarına 6 taksitle ödeme imkânı sunuluyor.

Teos Marina müdavimleri yine avantajlı oluyor. Sadakat programı ile Teos Marina’da yıllık sözleşmesi olan tekne sahiplerine konakladıkları her yıl için %2 indirim katlanarak artıyor.

IOM Türkiye Şampiyonası Teos Marina'da yapılıyor
Teos’ta 295 kilo orkinosla rekor kırıldı